Ohradníky

Psí moč je značně koncentrovaná a ve větším množství škodí všem rostlinám. Obzvláště citlivé jsou na psí moč všechny mladé jehličnany, konifery a zimostrázy. Rostliny postupně uvadají a hynou.

Funkce ohradníků

Chcete svému pejskovi zabránit, aby ničil stromky, záhony nebo skalky? Rostliny následkem psí moči uvadají a odumírají. Chraňte proto své rostliny, které jste pracně vypěstovali. Nechceme-li neustále něco opravovat, znovu vysazovat a svádět nekonečný, zdlouhavý a marný boj s udržením krásného prostředí, což i bez psa stojí dost námahy, je zde jedno řešení – elektrické ohradníky.

 

Elektrické hrazení pro psy šetrným způsobem udržují zvíře ve vytyčeném prostoru a zabraňují jeho úniku. Díky správně nainstalovaným ohradníkům tak nejen uhlídáte svou krásnou zahradu před vaším pejskem, ale také váš mazlíček bude pod dohledem a nikam vám neuteče.

Chraňte si zahrádku

Psí moč je značně koncentrovaná a ve větším množství škodí všem rostlinám. Obzvláště citlivé jsou na psí moč všechny mladé jehličnany, konifery a zimostrázy. Rostliny postupně uvadají a hynou.

Nikomu se nic nestane

Elektrické ohradníky pejskovi neublíží. Při dotknutí vytvářejí jen mírný elektrický šok, který pejska upozorní, že za ohradníky už nesmí chodit. Po několika lekcích na to pejsek příjde sám a bude se místům s nainstalovanými elektrickými ohradníky vyhýbat.

Instalace elektrického hrazení

  • elektrický zdroj
  • zemnící tyč
  • kabel
  • bleskojistku
  • spojku
  • zkoušečku elektrického proudu
  • ohradníkové tyče

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id21609 (zahrada-bydleni.cz#8882)


Přidat komentář