Květinové truhlíky - zahradní dopňky

Květinové truhlíky - okrasa zahrady. Zahrada a tipy na zahradu. Sesazované mísy. Dřeviny vhodné pro výsadbu mís. Živé ploty. Zahradní sochy - sochy na zahradu. Nejideálnějšími druhy pro výsadbu truhlíků jsou axamitník, petúnie, pelargónie ad.

Květinové truhlíky - okrasa zahrady

Truhlíky s balkónovými květinami jsou vkusným a snadným řešením, jak si svou zahradu vylepšit. Květinovými truhlíky si můžete vylepšit okna nebo terasu. Rostliny jsou běžně k dostání po celé léto v zahradnictvích.

Nejideálnějšími druhy pro výsadbu truhlíků

jsou axamitník, petúnie, pelargónie, lichořeřišnice, šalvěj, nestařec, begónie a lobélie.

Zahrada a tipy na zahradu

Pokud chcete mít krásnou zahradu, ale bohužel nemáte dostatek času, nebo jste zapomněli včas zasadit rostliny, nemusí být ještě vše ztraceno. Zde naleznete tipy, jak si vytvořit zahradu krásnou.

Sesazované mísy

Sesazované mísy z okrasných dřevin, jsou ideálním řešením pro větší zahrady. Mísy můžeme použít k výzdobě teras, různých nehezkých rohů, před vstupní dveře. Tyto sesazované mísy mají široké uplatnění a záleží pouze na vás, kde sesazované mísy umístíte.

Dřeviny vhodné pro výsadbu mís

Při výběru dřevin bychom měli brát v úvahu, jak rychle dřeviny rostou a také to, jestli v zimě opadávají nebo ne. Ideálními dřevinami pro výsadbu sesazovaných mís jsou jalovce, buxusy, hedery, túje, vřesovce.

Živé ploty 

Živé ploty jsou ideální pokud si chcete elegantně ohraničit svůj pozemek. Výsadba a údržba živých plotů není náročná. Pokud budete živé ploty pravidelně stříhat, vytvoří vám na vaší zahradě celkový efekt udržované zahrady.

Nejvhodnější dřeviny pro výsadbu živých plotů

** jsou zeravy, ptačí zoby, tavolníky, berberisy a buxusy.**

Zahradní sochy - sochy na zahradu

Moderním a velmi vkusným řešením zahrady jsou sochy a zahradní doplňky.** Nejvíce se v dnešní době používají zahradní trpaslíci, kameny a kamínky, menší zahradní fontánky a vodotrysky. **Způsobů, jak si vylepšit svou zahradu, je velmi mnoho. Záleží pouze na vás po jaké toužíte zahradě.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id21617 (zahrada-bydleni.cz#9727)


Přidat komentář